EVENtour - Ing. Evžen Šulc

Přes 30 let podnikatelské činnosti * zkušenost, spolehlivost

Jakýkoliv Váš tip na dovolenou rádi ověříme a u nás kompletně zajistíme.

Zájezdy prodáváme za vždy aktuálně nejnižší ceny.

603 463 676

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Provozovna

Provozovna otevřena     PO-PÁ 9-12 a 14-17.    V případě nepřítomnosti nás   kontaktujte na tel.    603 463 676 či mailem eventour@tiscali.cz sulcova.zajezdy@gmail.com

Aktuality

        LÉTO 2022          Last minute v plném proudu
ZIMA 2022/2023    Zahájen prodej exotiky - Madagaskar, Thajsko, Kuba, Mauricius, Emiráty, Dominikánská republika, Zanzibar a další oblíbené destinace.
PŘÍMÉ LETY DO    EXOTIKYBližší informace ve složce INFO.

Odběr novinek

Historie

 

Naše podnikatelské aktivity byly zahájeny v roce 1990. Zprvu jsme se snažili využít osobních ekonomických a organizačních zkušeností získaných především při sportovní činnosti, cestování a praxí v leteckém průmyslu. Podnikali jsme či podnikáme v těchto oblastech: cestovní kancelář - incoming, cestovní agentura, směnárenská činnost, organizování sportovních soutěží, činnost sportovních oddílů ledního hokeje, ekonomické a organizační poradenství a aktivity při pořádání mezinárodních soutěží ( mistrovství světa a Evropy, světové poháry a turnaje ), nákup a prodej zboží, především sportovního vybavení a jiného sortimentu, provozování sběrny kurzových sázek, reklamní činnost aj. Za více než 30 let podnikání jsme pak nasbírali dostatek zkušeností z různých oborů a vytvořili jsme si pozici spolehlivého partnera, jak pro jiné firmy, tak hlavně pro naši klientelu.

Vytvářím objednávku...